У січні 2022 року основна увага фахівців компанії була зосереджена на налагодженні системи опалення на будинках, прибиранні прибудинкових територій від снігу, поточних ремонтах багатоповерхівок.

У  будинку по наб.Л.Дніпрова, 48 провели заміну ліфтової кабіни. Дані роботи вдалося виконати завдяки накопиченим коштам на статті “поточний ремонт” після підвищення тарифу з 5,68 грн/м3 до 6,54 грн/м3. 

У будинку по вул.Білаша, 8 виконується поточний ремонт під'їзду №2. 

Також у січні сталася надзвичайна подія - пожежа у дев’ятиповерховому будинку по вул.Чумацький шлях, 1, яка забрала життя трьох людей. У будинку не стало світла, газу та опалення, в декількох квартирах немає вікон, у деяких демонтували двері. Керуюча компанія “Будсервіс” надала оперативну допомогу у ліквідації наслідків пожежі. Станом на 22 січня фахівці відновили теплопостачання та електропостачання будинку. У під’їзді в якості тимчасового засобу фахівці забили вікна дерев'яними перегородками з поліетиленом великої щільності, аби холодне повітря та опади не потрапляли всередину, а потім виконали скління вікон. На черзі - ремонт пошкодженого під'їзду. У ньому треба відновити штукатурку, побілити та пофарбували стіни та стелі, перила, решітки, сходи тощо.

З 24 січня у Кременчуці засніжило. Працівники служби клінінгу керуючої компанії «Будсервіс» одразу ж приступили до розчищення та посипки прибудинкових територій. Задіяні були як окремі робітники, закріплені за будинками, так і мобільні бригади, оснащені усім необхідним: снігоприбиральними лопатами, льодорубами, вітродуйками STIGA.  Для посипки дворів, пішохідних доріжок біля будинків та виходів з під’їздів було використано 5 тонн відсіву.

Місто Кременчук перебуває в жовтій зоні епідемічної небезпеки. Центр обслуговування клієнтів за адресою вул.В.Набережна, 17 проводить прийом відвідувачів з 08:00 до 17:00 з дотриманням карантинних вимог. Для постійного зв'язку клієнтів з компанією у Кременчуці працює “гаряча лінія” за телефоном:

067 341 41 41

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних. Менеджери компанії обов'язково проконсультують та допоможуть у вирішенні питань клієнтів.