Компанія продовжує працювати для кременчужан, незважаючи на труднощі воєнного часу.

    Весною, з настанням тепла, значна увага управителя приділяється поточним ремонтам конструктивних елементів будинку, зокрема покрівель. Так, у травні 2022 року фахівці компанії виконали поточний ремонт м'яких покрівель на 27 будинках. Загальна площа проведених поточних робіт - понад 2700 м.кв. Крім того, фахівці вже формують наступний графік, виходячи із заявок мешканців та накопичень на будинках. У пріоритеті виконати якомога більший обсяг по ремонтам покрівлі, поки цьому сприяють погодні умови.

З початку травня фахівці розпочали сезон покосів рослинності на прибудинкових територіях та червоних лініях. Триває перший етап покосів, за цей час вже покосили 15,2 га. Всього в управлінні керуючої компанії “Будсервіс” перебуває 31,33 га території, яка підлягає покосу. В подальшому покоси будуть здійснюватися згідно плану, усього за сезон проводиться 4-5 етапів скошування трави та карантинних рослин. Це не лише дозволяє підтримувати охайний вигляд прибудинкових територій, але і допомагає людям, які страждають на алергію, легше пережити період цвітіння трав, зокрема амброзії.

На внутрішньобудинкових мережах також ведуться планові роботи. В рамках підготовки до наступного опалювального сезону фахівці компанії виконують профілактичний ремонт систем опалення, гарячого, холодного водопостачання будинків, техогляд та ремонт електрощитових багатоповерхівок.

Аварійна служба працювала і продовжує працювати цілодобово. Слюсарі, електрики та інші фахівці виїжджали за адресами та ліквідовували аварії, щоб в оселях кременчужан були вода, світло, працювала каналізація.

Для постійного зв'язку клієнтів з компанією у Кременчуці працює “гаряча лінія” за телефоном:

067 341 41 41

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних. Менеджери компанії обов'язково проконсультують та допоможуть у вирішенні питань клієнтів.