Компанія продовжує працювати для кременчужан, незважаючи на труднощі воєнного часу. Поточні ремонти багатоповерхівок, покоси трави, усунення пошкоджень після ракетних ударів - ці та інші роботи проводилися на житловому фонді у червні 2022 року.

   Війна внесла свої корективи у роботу компанії. В результаті ракетних ударів страждає житловий фонд, який обслуговує "Будсервіс". Особливо важким і напруженим був для кременчужан останній тиждень червня. Внаслідок ракетного удару зруйновано ТЦ "Амстор". Від ударної хвилі та уламків пошкоджень зазнали 37 житлових багатоповерхівок, це переважно вибиті вікна та зруйновані балкони.

    Хауз менеджери обстежили житловий фонд та зафіксували збитки. Фахівці демонтували 6 аварійних балконних рам.  Двірники виконали прибирання битого скла та іншого будівельного  сміття. В подальшому буде закуплено матеріал та закрито плівкою вікна у місцях загального користування.

Всупереч новим викликам, компанія-управитель продовжує у плановому режимі надавати послуги з обслуговування багатоповерхівок Кременчука. 1558 заявок надійшло до компанії за минулий місяць, і 98% з них вже виконано.

    Значна увага приділялася поточним ремонтам конструктивних елементів. Так, за червень оновили 650 м.кв. м'яких покрівель, ремонтувати вхідні групи, під'їзди будинків. Фахівці приділили увагу ремонтам та фарбуванню поручнів біля під'їздів, лавочок у дворах.

        В рамках підготовки до опалювального сезону керуюча компанія “Будсервіс” проводить гідравлічні випробування. Станом на 30.06.2022 р. вже підготували 35% житлового фонду з центральним опаленням.

        Триває сезон покосів рослиності на прибудинкових територіях. Зараз здійснюємо вже другий етап покосів, за червень викосили 26,4 га. Всього в управлінні керуючої компанії “Будсервіс” перебуває 31,33 га території, яка підлягає покосу. Це важливі роботи, що не лише дозволяють підтримувати охайний вигляд прибудинкових територій, але і допомагають людям, які страждають на алергію, легше пережити період цвітіння трав, зокрема амброзії.

   Аварійна служба працювала і продовжує працювати цілодобово. Слюсарі, електрики та інші фахівці виїжджали за адресами та ліквідовували аварії, щоб в оселях містян були вода, світло, працювала каналізація.

    До послуг клієнтів гаряча лінія, куди в будь-який час можна звернутися і залишити аварійну заявку, зауваження чи пропозицію:

Тел. 067 341 41 41.

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних. Менеджери компанії обов'язково проконсультують та допоможуть у вирішенні питань клієнтів. Також прийом клієнтів здійснюється в офісі компанії за адресою:

м.Кременчук, вул.В.Набережна, 17. Графік роботи 8.00 - 17.00.

       Компанія вдячна всім клієнтам, які оплачують послугу з управління повністю або частково. Кожна сплачена платіжка - це підтримка нашої компанії, яка забезпечує містян життєво необхідними послугами, навіть попри можливі ризики. Тримаємо й далі стрій на комунальному фронті, щодня наближуючи Перемогу.